منو

اخبار شهر آفتاب

 دومین نمایشگاه ورزش، محصولات نوین و ماشین آلات راه سازی، راهداری در شهرآفتاب آغاز به کار کرد

دومین نمایشگاه ورزش، محصولات نوین و ماشین آلات راه سازی، راهداری در شهرآفتاب آغاز به کار کرد

تاریخ ایجاد: 1395/9/4

دومین نمایشگاه ورزش، محصولات نوین و ماشین آلات راه سازی، راهداری در شهرآفتاب آغاز به کار کرد


اولین نمایشگاه بین المللی ورزش و محصولات نوین با استقبال فعالان حوزه ورزش صبح امروز در شهرآفتاب آغاز بکار کرد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل، محمد رئوف قادری در حاشیه افتتاحیه با اشاره به اینکه نمایشگاه ورزش فرصتی مناسب برای فرهنگ سازی در زمینه ورزش در جامعه است، گفت: امیدوارم تا با برگزاری این نمایشگاه ارتباط خوبی بین برگزارکننده، تولیدکننده و بازدیدکننده شکل بگیرد که خود این امر بر رشد و توسعه این صنعت تاثیرگذار است.

مدیرعامل شهرآفتاب در ادامه افزود: برگزاری نمایشگاه ورزش در شهرآفتاب می تواند زمینه رشد روز افزون این صنعت را بیش از پیش فراهم نماید و همچنین منجر به باز اندیشی در مورد برخی نواقص واستفاده از مزایای صنعت ورزش در این صنعت کشور شود. که این امر اهمیت نمایشگاه ورزش را بیش از پیش نمایان کرده است، ضمن اینکه ورود تکنولوژی های جدید توسط غرفه داران خارجی بستر رشد این صنایع را نیز هموارتر می کند.

وی در پاسخ به این پرسش که چه جایگاهی را برای نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب در صنعت نمایشگاهی کشور در نظر گرفته اید و چه برنامه هایی برای بهتر برگزار شدن نمایشگاه های پیش رو دارید، گفت: یکی از اهداف ایجاد این مجموعه به عنوان بنگاه اقتصادی تازه متولد شده رفع کاستی ها و رشد و گسترش صنعت نمایشگاهی در کشور و پایتخت بوده است. بدیهی است که هر سیستمی دارای مراحل مختلفی از جمله آغاز و تولد، رشد و بلوغ است. دوران نمایشگاه شهرآفتاب به شکل خوبی با برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب آغاز شد و در ادامه سال 95 و 96 تاکنون با برپایی 28 نمایشگاه دوران آمادگی برای شروع فعالیتهای اساسی را پشت سر می گذارد.

قادری در ادامه اظهار داشت: همانطور که می‌دانید صنعت نمایشگاهی یک صنعت زمانبر است و باید برای رشد و توسعه این صنعت برنامه ریزی‌های بلند مدت داشته باشیم در همین رابطه بی‌شک پس از توسعه و تکمیل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب، علاوه بر تأثیر ذاتی خود بر اقتصاد کشور و بالا بردن توان صادراتی تولیدکنندگان داخلی تأثیرات بسزایی در این منطقه خواهد داشت و شهروندان شاهد رشد و شکوفایی جنوب تهران در حوزه‌های اقتصادی، تجاری، فرهنگی و اجتماعی خواهند بود؛ حتی برگزاری نمایشگاه اثرات خود را در افزایش امنیت این مناطق نیز خواهد گذاشت.

در ادامه وحید طیبی نژاد مدیرعامل شرکت چیستا به‌عنوان برگزارکننده این رویداد نمایشگاهی گفت: حضور بیش از 50 مشارکت‌کننده در فضایی به متراژ 5000متر از سراسر کشور در اولین دوره این نمایشگاه نشان از ظرفیت مناسب شهر آفتاب برای برگزاری رویدادهای تخصصی دارد.

طیبی نژاد در خصوص زیرگروه‌های شرکت‌کننده در این رویداد نیز اظهار داشت: زیرگروه‌های شرکت‌کننده از فدراسیون‌ها، واردکنندگان تجهیزات ورزشی، پوشاک ورزشی، کف‌پوش ورزشی، تجهیزات سالنی، لوازم کوهنوردی، تولیدکنندگان و واردکنندگان دمبل، مکمل‌های ورزشی و تولیدکنندگان مدال و کاپ ورزشی هستند.

طیبی نژاد درباره مشارکت‌کننده خارجی گفت: نمایندگانی از آلمان، ایتالیا، چین، تایلند و تایوان در این دوره حضور پیداکرده‌اند.

گفتنی است در روز دوم اولین نمایشگاه ورزش شهر آفتاب از مدال مسابقات قهرمانی ورزش‌های رزمی کارگران جهان با حضور بزرگان ورزش کشور رونمایی خواهد شد.

گفتنی است این دو نمایشگاه از 25 تا 29 دی‌ماه در نمایشگاه شهر آفتاب میزبان علاقه‌مندان است.


print
There is no comment.
بازگشت