منو

اخبار شهر آفتاب

خدمات رسانی شرکت پیک بادپا با 100 دستگاه وانت بار در شهر آفتاب/ساماندهی چرخ دستی‌های داخل نمایشگاه

خدمات رسانی شرکت پیک بادپا با 100 دستگاه وانت بار در شهر آفتاب/ساماندهی چرخ دستی‌های داخل نمایشگاه

تاریخ ایجاد: 1395/2/13

شرکت حمل و نقل کالای تهران «پیک بادپا» از خدمات رسانی 100 دستگاه وانت بار به ناشران و بازدید کنندگان در زمان برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب در مجموعه شهر آفتاب خبر داد.


شرکت حمل و نقل کالای تهران «پیک بادپا» از خدمات رسانی 100 دستگاه وانت بار به ناشران و بازدید کنندگان در زمان برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب در مجموعه شهر آفتاب خبر داد.
غلامرضا ترابیان در گفت و گو با خبرنگار شهرنوشت؛ با بیان اینکه شهرداری تهران در راه اندازی فاز اول مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب توانست با ایجاد دسترسی به حمل و نقل عمومی امکانات خوبی را برای رفاه حال شهروندان ایجاد کند، افزود: شرکت پیک بادپا نیز مانند سال‌های گذشته خدمات حمل کالا و بار خود را به ناشران و بازدید کنندگان در کنار شرکت پست جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه بین‌المللی کتاب ارائه خواهد کرد.
وی ادامه داد: دو فضا را مدیریت نمایشگاه برای فعالیت پیک بادپا در نظر گرفته که یکی در مقابل غرفه کودک و نوجوان و یکی دیگر در پارکینگ ضلع شرقی شهر آفتاب قرار دارد. پیک بادپا در این دو محل هم بسته بندی و هم ارسال مرسولات شهروندان را انجام خواهد داد.
مدیرعامل شرکت پیک بادپا بیان کرد: به همین دلیل تعداد 100 دستگاه وانت بار را برای ارائه خدمات حمل کالا و بار از تهران به شهر آفتاب برای نمایشگاه کتاب آماده کرده‌ایم تا به ناشران و متقاضیان خدمات ارائه دهند. این وانت بارها در داخل نمایشگاه دپو خواهند شد و با گرفتن سفارشات در طول روز خدمات حمل و نقل بار و کالا را انجام خواهند داد.
وی با بیان اینکه برای ارسال کالاها از تهران به نمایشگاه کتاب نیز امکان استفاده از خدمات پیک بادپا وجود دارد، یادآور شد: امسال نیز مانند سنوات قبل ناشران می‌توانند با تماس به مرکز خدمات رسانی پیک بادپا با شماره تلفن 8282 در هر ساعتی از شبانه روز از خدمات این شرکت استفاده کنند.
ترابیان با اشاره به اینکه از اواخر سال گذشته تمامی خدمات پیک بادپا به صورت 24 ساعته و شبانه روزی شده است، تأکید کرد: طی مذاکراتی که با ناشران داشتیم، تخفیفات خاصی نیز برای این صنف در نمایشگاه بین‌المللی کتاب در نظر گرفته‌ایم تا ناشران بتوانند کار نقل و انتقال بار خود را ارزان‌تر انجام دهند.
وی با بیان اینکه بخشی از خدمات شرکت پیک بادپا به شهروندان و بازدیدکنندگان خواهد بود، گفت: خوشبختانه شرکت پیک بادپا امکان ارسال کالا را به‌تمامی شهرستان‌ها فراهم کرده است. با توجه به اینکه بخش قابل توجهی از بازدید کنندگان نمایشگاه کتاب شهرستانی هستند؛ در نمایشگاه بین‌المللی کتاب شرکت پیک بادپا این فرصت را ایجاد کرده است تا با بیمه کردن کالاها امکان ارسال به شهرستان‌های دور و نزدیک با هزینه مناسب و منطقی وجود داشته باشد. تمامی کالاها بارنامه و بیمه می‌شود و بدون بیمه بار مذکور هیچ ارسالی انجام نخواهد شد.
به گفته مدیرعامل شرکت پیک بادپا؛ اگر ارزش کالاها تا 500 هزار تومان باشد هزینه بیمه مرسولات را شرکت پیک بادپا پرداخت می‌کند اما اگر ارزش کالاها بیشتر باشد؛ صاحب کالا مبلغی را به عنوان بیمه پرداخت می‌کند که در بارنامه نیز درج می‌شود.
وی با بیان اینکه در کنار خدمات وانت بار در داخل مجموعه شهر آفتاب ناشران می‌توانند از خدمات موتوری این شرکت نیز استفاده کنند، بیان کرد: همچنین با مدیریت نمایشگاه نیز هماهنگ شده است تا خدمات چرخ دستی داخل نمایشگاه را نیز به صورت منسجم انجام دهیم و در صورت موافقت مدیریت نمایشگاه تا 200 دستگاه چرخ دستی برای رفاه حال شهروندان و ناشران در این مجموعه با تعرفه‌های مشخص که مسئولان نمایشگاه تعیین می‌کنند؛ مستقر کنیم.
ترابیان تأکید کرد: طبق مذاکرات انجام شده با مدیریت نمایشگاه قرار است تا دفتر دائمی در اختیار پیک بادپا قرار گرفته و تمامی خدمات این مجموعه به صورت دائم باشد.


print
There is no comment.
بازگشت